Світлодіодні лампи TORSSEN Pro PY21W (1156) Yellow 5 W (Комплект 2 шт.)


Світлодіодні лампи TORSSEN Pro PY21W(1156) Yellow 5 W (Комплект 2 шт.) Сині лампи нового покоління від компанії TORSSEN вирізняються підвищеною потужністю, збільшеним світловим потоком до +300%. Конструкція ламп міцна, стійка до ударів і вібрацій, а також із гарною теплопровідністю, що забезпечує довгий термін експлуатації.Лампи призначені для заміни ламп покажчика повороту Мосто встановлення: покажчик повороту Тип лампи: PY21WЦоколь: 1156Рабочева напруга: 12 Вольт Потужність: 5Вт Chip: SMD SamsungСвітова температура: 3400К Св.потік: 600ЛюменРабоча температура:-40С — +80Срок служби: 30000 годинГарантія: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 3400K |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021860 |
| Тип | Світлодіодні |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Призначення | Габаритні вогні |
| Напруга | 12 В |
| Цоколь | 1156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126 ₴


