Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN Ultra 9 Це комплект світлодіодних Bi — Led лінз генерація 2022 від TORSSEN. Застосовується для заміни заводських лінз. Рівна та чітка світло-тенева межа забезпечує правильну світлову пляму та запобігає засліпленню зустрічного транспорту. Покращене фокусування дальнього променя забезпечує чудову оглядовість. Завдяки використанню новітніх алюмінієвих сплавів і компактного компонування корпусу, Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN Ultra 9 є дуже легкою та компактною конструкцією, що забезпечує безпроблемне встановлення та брак навантаження на корпус фари автомобіля. Технічні характеристики: Діаметр-3" (76 мм); Можливість встановлення з масками для бікононових лінз із діаметром 3"; Колірна температура: 6000K; Місце встановлення — штатне місце лінзи; Зовнішній LED контролер; Подвійна система охолодження: радіатор +вентилятор живлення 9-16 V; Потужність 48 Вт/52 Вт; Світловий потік: 12000 Лм на дві лінзи (6000 Лм одна лінза)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип лампи | D1S |
| Цоколь | D1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021014 |
| Тип | Світлодіодні |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Комплектація | 2 шт. бі-лед лінзи |
| Напруга | 9-16 В |
| Світловий потік | 12000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 959 ₴






