Ксенонова лампа TORSSEN Ultra Red HB3 +50% 4300 K ceramic (20200152)
Ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red HB3 Це лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеним світловідданням і яскравістю світіння. Колба виготовлена з кварцового скла, що неабияк зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані, забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду Технічні характеристики: • Цоколь: HB3 • Яскравість: 3200 lm • Температура світіння: 4300K • Потужність: 35W • Серія: Ultra Red У комплекті 1лампа. Гарантия 18мес
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 4300K |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | HB3 |
| Цоколь | HB3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200152 |
| Тип | Ксенонові |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 ₴


