Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM H3 +100% 6000 K metal (20200115)
Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM H3 +100% 6000 K metal Це лампи нового покоління серії PREMIUM зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виготовлена з кварцового скла, що неабияк зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані, забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду Технічні характеристики: • Цоколь: H3 • Яскравість: 3200 lm • Температура світіння: 6000K • Потужність: 35W • Серія: PREMIUM У комплекті 1лампа. Гарантия 18мес
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | H3 |
| Цоколь | H3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200115 |
| Тип | Ксенонові |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 ₴


