Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM D3S +100% 6000 K metal (20200100)



Штатні ксенонові лампи TORSSEN PREMIUM Ultra Red +100% — це лампи нового покоління серії PREMIUM зі збільшеною світловіддачею та яскравістю світіння. Колба виготовлена з кварцового скла, що неабияк зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані, забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду Технічні характеристики: • Цоколь: D3S (PK32d-5) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 6000K • Потужність: 35W • Серія: PREMIUM У комплекті 1лампа. Гарантія 24 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | D3S |
| Цоколь | PK32D-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200100 |
| Тип | Ксенонові |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 666 ₴


