Ксенонова лампа TORSSEN EXPERT D2S 5000K 1 штука (20200079)


Це лампи нового покоління серії EXPERT зі збільшеною світловіддачею та яскравістю світіння. Колба виготовлена з кварцового скла, що неабияк зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані, забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду Технічні характеристики: • Цоколь: D2S (P32d-2) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 5000K • Потужність: 35W • Серія: ExpertВ комплекті 1 лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | D2S |
| Цоколь | D2S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200079 |
| Тип | Ксенонові |
| Додаткові характеристики | Збільшена світловидатність |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Призначення | Фари головного світла, Рефлекторні блок-фари, Факри ближнього та дальнього світла |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 3200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴


