Ксенонова лампа TORSSEN EXPERT D4S 4300K 1 штука (20200075)


Це лампи нового покоління серії EXPERT зі збільшеною світловіддачею та яскравістю світіння. Колба виготовлена з кварцового скла, що неабияк зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані, забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду Технічні характеристики: • Цоколь: D4S (P32d-5) • Яскравість: 3200 lm • Температура світіння: 4300K • Потужність: 35W • Серія: Expert У комплекті 1 лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 4300K |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | D4S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200075 |
| Тип | Ксенонові |
| Додаткові характеристики | Збільшена світловидатність |
| Кількість ламп у пакованні | 1 |
| Комплектація | У комплекті 1 лампа |
| Призначення | Фари головного світла, Рефлекторні блок-фари, Факри ближнього та дальнього світла |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 3200 |
| Цоколь | P32d-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴


