Світлодіодні лампи TORSSEN Ultra Red HB4 5000K (20200032)
Світлодіодні лампи TORSSEN серії Ultra Red створені на базі найкращих матеріалів і комплектуючих, чип корейської компанії CSP забезпечує максимальну світловидатність за скромних 30 Вт. Двоконтурна система охолодження містить пасивний радіатор і активний вентилятор. Завдяки новітній електронній системі стабілізації напруги та температури,лампи TORSSEN серії Ultra Red стабільно працюють у будь-яких погодних умовах.Лампа має мініатюрний розмір, що спрощує самостійне встановлення лампи в фару автомобіля, мототехніки або вантажного автомобіля.Вбудований адаптер CAN BUS дасть змогу встановити лампи в автомобілі, обладнані бортовою системою контролю зігорільної лампи (AUDI, VW, Mercedes Benz, Peugeot, Skoda тощо) Технічні характеристики: • Потужність 30 W • Напруга DC 9-36 V • Світлова температура 5000 К • Інтелектуальна система охолодження з використанням безшумного вентилятора та пасивного радіатора • Підвищена яскравість діодів (максимальний світловий потік досягає 4000 Лм на кожну лампу); • Матеріал корпусу: авіаційний алюміній + мідна пластина • Клас захисту IP67 • Гарантія — 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | HB4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Світлодіодні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Збільшена світловидатність |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Комплектація | 2 лампи, гарантійний талон, інструкція |
| Призначення | Фари головного світла,Фари ближнього та дальнього світла, Рефлекторні блок-фари |
| Напруга | 9-36В |
| Світлова температура | 4000Лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296 ₴


