Висоопродуктивні світлодіодні лампи з потрійним CAN BUS адаптером обходу опитування бортового комп'ютера призначені для заміни ламп підсвітки салону, габаритних вогнів, закотів, підсвітки номера,стоп-сигналу тощо. Місце встановлення: габарит, банан, підсвітка номера Установлення в понад 90% автомобілів із бортовим комп'ютером опитування зігорілої лампи Тип лампи:T10 (W5W) Canbus: Є Тип цоколя: W2.1×9.5d Chip: 1860 Робоча напруга: 12 вольтів Потужність: 5 Ватт Світлова температура: 6000 Кельвінів Робоча температура: -40С - +80С Термін експлуатації: 30000 годин Комплектація: лампа 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип лампи | W5W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021987 |
| Тип | Світлодіодні |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Призначення | Габаритні вогні, Денні ходові вогні, Індикаторні лампи |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 400 |
| Цоколь | W2.1×9.5d |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴







