TORSSEN Truck H4 40W 6000K Світлодіодні лампи TORSSEN Truck є найпотужнішими та найяскравішими світлодіодними лампами на ринку створені для встановлення в вантажні автомобілі та спец.техніку з напругою бортової мережі до 36 В.Лампи з вбудованим LED чипом компанії CSP світловим потоком 10000 Лм.Світдіод забезпечує максимальну світловидатність під час стабільної роботи без перегрівання та шкоди для рефлектора фари. Двоконтурна система охолодження має пасивний радіатор і активний вентилятор. Завдяки новітній інтелектуальній електронній системі стабілізації напруги та температури,лампи TORSSEN стабільно працюють у будь-яких погодних умовах за температури від -400 °C до +1200 °C. Лампа має мініатюрний розмір, що спрощує самостійну встановлення лампи в фару. Технічні характеристики: • Потужність: 40 W • Чип: CSP (Корея) • Напруга: DC 9-100 V• Світлова температура: 6000 K• Інтелектуальна система охолодження з використанням безшумного вентилятора та пасивного радіатора • Підвищена яскравість діодів (максимальний світловий потік досягає 5000 Лм на кожну лампу в ближньому світлі + 5000 Лм на дальній світ на кожну лампу); Комплект із 2 ламп забезпечує світловий потік 10000 Лм ближнє світло+10000Лм дальнє світло• Матеріал корпусу: авіаційний алюміній + надійна пластина • Клас захисту: IP67 • Діапазон робочих температур: від -400С до +1200С. • Гарантія — 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | H4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Світлодіодні |
| Кількість ламп у пакованні | 2 |
| Призначення | Фари ближнього та дальнього світла |
| Напруга | 9-100 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 429 ₴


