Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM D1S +100% 4300 K metal (20200095)



Штатні ксенонові лампи TORSSEN PREMIUM Ultra Red +100% — це лампи нового покоління серії PREMIUM зі збільшеною світловіддачею та яскравістю світіння. Колба виготовлена з кварцового скла, що неабияк зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані, забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду Технічні характеристики: • Цоколь: D1S (PK32d-2) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 4300K • Потужність: 35W • Серія: PREMIUM У комплекті 1лампа. Гарантія 24 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Колірна температура | 4300K |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | D1S |
| Цоколь | D1S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200095 |
| Тип | Ксенонові |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴


